Kancelarie Radców Prawnych i Adwokatów Koprowski Gąsior Gierzyńska Ludwichowska

Sprawy karno-skarbowe


W ramach powyższej specjalizacji sprawa prowadzona jest równolegle przez adwokata i doradcę podatkowego. Sprawy karne skarbowe charakteryzują się najczęściej dwutorowością, co oznacza, iż aspekty odpowiedzialności karnej przeplatają się z elementami podatkowymi. Często jednocześnie prowadzone jest postępowanie podatkowe, jak i postępowanie karne. Ta specyfika spraw karnych skarbowych powoduje, że zasadna i owocna jest ścisła kooperacja w interesie Klienta pomiędzy adwokatem oraz doradcą podatkowym. Klient uzyskuje zatem unikalną na rynku obsługę świadczoną w jednym miejscu, bez konieczności sięgania do pomocy odrębnie adwokata i doradcy podatkowego.  

Usługi w powyższym zakresie obejmują kompleksową obsługę prawną spraw karnych skarbowych począwszy od etapu postępowania przygotowawczego, a skończywszy na postępowaniu przed sądem karnym.

Usługa ta jest adresowana do przedsiębiorców, członków zarządów, dyrektorów finansowych i głównych księgowych, księgowych oraz wszystkich innych osób zagrożonych odpowiedzialnością karną skarbową.


Antoni Koprowski

antoni.koprowski@kancelaria-kgg.pl
502 031 149

 
 
 

 

Obszary działania


Do czołowych specjalizacji Kancelarii należą:
prawo nieruchomości, prawo budowlane, prawo ochrony środowiska, prawo własności intelektualnej i prawo ubezpieczeń gospodarczych.